Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Asztali hálózati adapterek > 13W ~ 24W asztali adapterek
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

13W ~ 24W asztali adapterek

Termék kategóriája 13W ~ 24W asztali adapterek vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Teljesítményű hálózati adapter, Digitális képkeret-adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Tápfeszültség-adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 13W ~ 24W asztali adapterek Szolgáltatók

A 13 W-os 24 W-os sorozatú hálózati adapter 5–36 V-os kimeneti feszültséget képes elfogadni, a zhenhuan külső AC-DC tápegységei különféle váltakozó áramú bemeneti változatokban kaphatók az IEC320-C8, IEC320-C14 és IEC320-C14 készülékekhez. ITE / AV berendezésekre van szükség, amelyeket úgy terveztek, hogy megfeleljenek vagy meghaladják a legszigorúbb kormányzati energiahatékonysági előírásokat.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat