Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > UL 2. osztályú tápegység > Fali csatlakozó UL 2. osztályú tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Fali csatlakozó UL 2. osztályú tápegység

Termék kategóriája Fali csatlakozó UL 2. osztályú tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Falra szerelhető adapter, Tápegység beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Dc24V tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Fali csatlakozó UL 2. osztályú tápegység Szolgáltatók

A ZH Power vezető globális tápegység-ellátó, az összes globális váltóáramú bemeneti feszültség között 100 VAC és 240 VAC egyfázisú. Ez a 2-es típusú dugaszoló fali tápegység egy falra szerelhető, magas hatékonyságú és megbízhatósági osztályú, II. Típusú hálózati adaptert és 2. támogatási osztályú, korlátozott áramforrás (LPS) követelményeket támaszt. A soros dugaszoló tápegység 4,2 W-tól több mint 40 W-ig terjedő teljesítményt nyújt, és széles választékú AC bemeneti pengékből áll, beleértve az amerikai pengét, az Európa pengét, a Korea pengét, az Ausztrália pengét, az Egyesült Királyság pengét és a Kína pengét.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat