Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Akkumulátortöltő > Falra szerelt akkumulátortöltő
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Falra szerelt akkumulátortöltő

Termék kategóriája Falra szerelt akkumulátortöltő vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 6 voltos akkumulátortöltő, Fedélzeti akkumulátortöltő beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Akkumulátortöltő kamera K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Falra szerelt akkumulátortöltő Szolgáltatók

ZhenHuan`s vonal fali külső akkumulátor töltő tartomány kimenő teljesítmény 6 W és 40 W jellemzői a magas szintű energiahatékonyságot VI és a megbízhatóság, gyors töltési funkcióval 18650 akkumulátorok és lítium-ion akkumulátorok, stb fali plug-in verzió Az egyenáramú töltő állandó feszültséget és állandó áramerősséget vesz igénybe , mindegyik rendelkezésre áll 2 színű LED-es kijelzővel a töltési állapothoz (zöld és piros fény). A ZhenHuan tápfeltöltő megoldásai közé tartozik a II. Osztályú telepítés (földtű nélkül), US / EU / KR / UK / AU / CN váltóáramú csatlakozókkal felszerelve.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat