Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > ITE külső tápegység > Kapcsolóüzemű tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Kapcsolóüzemű tápegység

Termék kategóriája Kapcsolóüzemű tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, RoHS kapcsoló adapter, Hálózati adapter kapcsolók beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Kapcsoló üzemű tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Kapcsolóüzemű tápegység Szolgáltatók

Zhenhuan sorozatában AC / DC tápegységek kimeneti teljesítmény kezdve 5 W-ról 200 W áll rendelkezésre a különböző fal plug-in és asztali adapter konfigurációk, hogy megfeleljen az Ön igényeinek. Az alacsony fogyasztású nemzetközi fali csatlakozó adapterektől a nagyteljesítményű asztali ac-dc hálózati adapterekig biztosítjuk, hogy külső kapcsoló tápegységeink többsége ne csak megfeleljen a jelenlegi VI. Energiahatékonysági szabványoknak, hanem megfeleljen a globális biztonsági tanúsítványoknak is.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat