Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > ITE külső tápegység > Egyetlen kimeneti tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Egyetlen kimeneti tápegység

Termék kategóriája Egyetlen kimeneti tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, egyetlen kimeneti kapcsoló tápegység, egyfázisú tápegység beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek egyetlen tápegység több eszközhöz K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Egyetlen kimeneti tápegység Szolgáltatók

Az ITE külső kimeneti tápegységek 100 feszültségtől 240 feszültségig terjedő univerzális bemenetet fogadnak el, a 12 V és 24 V DC kimenetig. Az egyetlen kimeneti tápegység megfelel az egyenáramú kimenet és az állandó feszültség üzemmód konfigurációinak is, hogy megfeleljen az Ön igényeinek. Az alacsony fogyasztású nemzetközi fali csatlakozó adapterektől a nagy teljesítményű asztali ac-dc hálózati adapterekig biztosítjuk, hogy az ITE külső tápegységeinek többsége ne csak megfeleljen a jelenlegi VI. Szintű energiahatékonysági szabványoknak, hanem megfeleljen az UL CE KC GS CB RoHS szabványnak is RCM PSE CCC biztonsági tanúsítványok.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat