Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tápegység a masszázsberendezésekhez
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Tápegység a masszázsberendezésekhez

Termék kategóriája Tápegység a masszázsberendezésekhez vagyunk szakosodott gyártók Kínából, lábmasszírozó hálózati adapter, fekvőmasszázs szék hálózati adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek számítógépes CCTV masszázs fotel adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Tápegység a masszázsberendezésekhez Szolgáltatók

Ha AC-DC biztonsági jelöléseket keres a fekvőfülke masszázsszékéhez, akkor a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk a teljes tápegység adapter transzformátor megoldásokat 3 év garanciával. Az összes külső tápegységet úgy tervezték, hogy megfeleljen a nemzetközi UL CE FCC EMC KC GS RoHS RCM SAA PSE CCC biztonsági előírásoknak, a legújabb VI. Szintű energiahatékonysági szabványnak is megfeleljen.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat