Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tápegység az AI háztartási készülékhez
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Tápegység az AI háztartási készülékhez

Termék kategóriája Tápegység az AI háztartási készülékhez vagyunk szakosodott gyártók Kínából, univerzális bemenet intelligens fali csatlakozó adapter, hálózati adapter okos háztartási készülékekhez beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek mikroszkóp okostelefon adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Tápegység az AI háztartási készülékhez Szolgáltatók

Ha AC-DC biztonsági jelöléseket keres az intelligens háztartási gépek tápellátására, akkor a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk a teljes tápegység adapter DC transzformátor megoldásokat 3 év garanciával. Az összes külső tápegységet úgy tervezték, hogy megfeleljen a nemzetközi UL CE FCC EMC KC GS RoHS RCM SAA PSE CCC biztonsági előírásoknak, a legújabb VI. Szintű energiahatékonysági szabványnak is megfeleljen.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat