Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tápegység CCTV kamerához
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Tápegység CCTV kamerához

Termék kategóriája Tápegység CCTV kamerához vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Számítógépes CCTV masszázs fotel adapter, CCTV adapterek beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek AC DC adapter CCTV biztonsági kamera DCR-hez K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Tápegység CCTV kamerához Szolgáltatók

Ha biztonsági jelöléseket keres AC / DC tápegységhez CCTV kamerákhoz, a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk a teljes tápegység adapter transzformátor megoldásokat 3 év garanciával. Az összes tápegységet úgy tervezték, hogy megfeleljen a nemzetközi UL CE FCC EMC KC GS RoHS RCM SAA PSE CCC biztonsági előírásoknak, és megfeleljen a legújabb VI. Szintű energiahatékonysági szabványnak is.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat