Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Hálózati adapter audio és videóhoz
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Hálózati adapter audio és videóhoz

Termék kategóriája Hálózati adapter audio és videóhoz vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Alacsony zajszintű audio tápegység, Kapcsoló tápegység az audio erősítőhöz beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Hálózati adapter otthoni hangzáshoz K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Hálózati adapter audio és videóhoz Szolgáltatók

Ha AC DC univerzális tápegységet keres audio- és videoberendezésekhez, a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk a legújabb UL / EN / IEC 62368 60065 biztonsági szabványú tápegység adapter transzformátor megoldásokat, 3 éves garanciával. Az összes tápegységet úgy tervezték, hogy megfeleljen a nemzetközi UL CE FCC EMC KC GS RoHS RCM SAA PSE CCC biztonsági előírásoknak, szintén megfeleljen a legújabb VI. Szintű energiahatékonysági szabványnak.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat