Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tompítható 2. osztályú vezetékes meghajtók > 12 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

12 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó

Termék kategóriája 12 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 12 Volt Led meghajtó transzformátor, Led Lights vezető beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Transformator 12V 5000Ma K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 12 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó Szolgáltatók

A ZhenHuan tompítható fázisvágó LED-es vezérlője állandó feszültségű üzemmódban van, 2. osztályú UL besorolással rendelkezik, és bármilyen szabványos MLV / izzólámpa TRIAC (vezető él) dimmerkapcsolóval való működésre tervezték. A 12 V-os Dimmable led meghajtót egy alacsony profilú alumínium házba beépítve, csatlakozó dobozban, amely 2 kivezetéssel rendelkezik az egyszerű telepítés lehetővé tétele érdekében, ez a tökéletes választás szekrényvilágítások, szalagfények és különféle LED-es szerelvények felszereléséhez. Nagy teljesítmény tényező és   a 90% -os hatékonyság lehetővé teszi a vezető számára, hogy alacsony hőmérsékleten működjön.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat