Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Akkumulátortöltő
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Akkumulátortöltő

Termék kategóriája Akkumulátortöltő vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Lítium-ion akkumulátortöltő, Univerzális laptop töltő beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek 18650 akkumulátortöltő K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

ZhenHuan`s vonal li-ion akkumulátor töltő tartomány kimenő teljesítmény 6 W 100 W jellemzői a magas energia-hatékonyság és a megbízhatóság, gyors töltési funkcióval 18650 akkumulátorok és lítium-ion akkumulátorok, stb AC DC töltő fogad állandó feszültség és állandó áramerősségű üzemmódban, és elfogadja a fali csatlakozót és az asztali változatot, mindegyik 2 színű LED-es kijelzővel elérhető a töltés állapotához (zöld és piros fény). A ZhenHuan hálózati töltő adaptereinek megoldásai tartalmaznak I. és II. Osztályú telepítéseket is, három szabványos AC bemeneti opcióval és különféle típusú AC csatlakozókkal felszerelve.


Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat