Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > ITE külső tápegység > Laptop számítógép tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Laptop számítógép tápegység

Termék kategóriája Laptop számítógép tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, saa / rohs / pse által jóváhagyott laptop adapter, notebook számítógép laptop adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek laptop univerzális ac dc asztali típusú 7.5a 12v 90W hálózati adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Laptop számítógép tápegység Szolgáltatók

Ennek az AC-DC hordozható számítógép-tápegységnek 36 HÓNAK CSERÉLÉSI GARANCIA van! Követi az univerzális bemeneti 100–240 V 2.0A 50/60 Hz feszültség tulajdonságait, megfelel biztonsági tanúsítványok sorozatának az Egyesült Államokba, Kanadába, az Egyesült Királyságba, az osztrákba, Európába, Dél-Koreába, Japánba és Kínába történő kivitelre. 100% OEM kompatibilis! Garantáltan megfelel vagy meghaladja az OEM előírásokat!
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat