Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Csatlakozó doboz vezető meghajtó
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Csatlakozó doboz vezető meghajtó

Termék kategóriája Csatlakozó doboz vezető meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Kína 12v vezetékes transzformátor, Dimmer Driver beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek A Led Strip Enclosures illesztőprogramok K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
A ZhenHuan csatlakozódobozba vezetett meghajtói a piacon a legkompaktabb fémtokkal rendelkező LED-es meghajtók, az UL / CUL 8750 felsorolással. A sorozatvezető 2. kategóriájú meghajtású, és alumínium házból és vas anyagból készült ház kialakításához lett kialakítva kültéri és beltéri használatra . Alsó profilú bevonatos fémtokban, csatlakozódobozban burkolva, az elektromos kód követelményeinek megfelelő egyszerű telepítés érdekében.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat