Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > ITE külső tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

ITE külső tápegység

Termék kategóriája ITE külső tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 24 V-os ITE tápegység, ITE tápegység 15v beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Külső számítógép tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
Ha érdekli az ITE külső AC DC tápellátása, a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk az ütköző egy kimeneti tápegységet, a kapcsoló tápegységet és a laptop számítógép tápegységeit, amelyek maximális kimeneti teljesítménye max. 200 W. Minden tápegység 3 év garanciát és a legújabb UL / EN / IEC 60950-1 ITE nemzetközi biztonsági előírásokat garantál.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat