Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Fali csatlakozó adapter
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Fali csatlakozó adapter

Termék kategóriája Fali csatlakozó adapter vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 5 V DC adapter, Utazási csatlakozó adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Ul hálózati adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
A VI. Szintű energiahatékonysággal és a nemzetközi biztonsági előírásoknak való megfeleléssel a külső váltóáramú hálózati adapter 100 V és 240 V közötti univerzális váltóáramú feszültséget fogad és 3 év garanciát vállal . Ezek a fali dugaszos sorozatú hálózati adapterek biztonsági védelmet nyújtanak a túlfeszültség, a túláram és a rövidzárlat ellen.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat