Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Csatlakozó doboz vezető meghajtó > Vas tok csatlakozódoboz vezetõ meghajtó
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Vas tok csatlakozódoboz vezetõ meghajtó

Termék kategóriája Vas tok csatlakozódoboz vezetõ meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Az UL listáján szereplő Led Lighting Drivers, Mágneses alacsony feszültségű világító meghajtók beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Led Driver kapcsoló K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Vas tok csatlakozódoboz vezetõ meghajtó Szolgáltatók

A ZhenHuan vasbetét csatlakozódobozának vezetői állandó feszültség üzemmódban vannak, UL / CUL 2 osztályba sorolva. A sorozatvezérelt meghajtók elfogadják az univerzális bemeneti tartományt 100 VAC és 277 VAC között, és úgy tervezték, hogy megfeleljenek a tompítható és nem tompítható led meghajtóknak a csatlakozókáddal. A nagy teljesítménytényező és a 90% -os hatékonyság lehetővé teszi a vezető számára, hogy alacsony hőmérsékleten működjön.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat