Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Cserélhető hálózati adapter
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Cserélhető hálózati adapter

Termék kategóriája Cserélhető hálózati adapter vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Tápcsatlakozó adapter, Többcsatlakozó adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Cserélhető hálózati adapter Szolgáltatók

Az összes globális váltóáramú bemeneti feszültséget 90 VAC-tól 264 VAC-ig egyfázisúnak kell kiszolgálni, az USA, AU, EU, Egyesült Királyság, KR, CN cserélhető váltóáramú fali adapter pedig II. Osztályú (földi érintkező nélkül) . Ezt a nagy hatékonyságú dugós adaptert úgy tervezték, hogy az ügyfelek számára globális megoldásokat biztosítson a legújabb zöld energia technológia felhasználásával.

Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat