Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tompítható 2. osztályú vezetékes meghajtók
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Tompítható 2. osztályú vezetékes meghajtók

Termék kategóriája Tompítható 2. osztályú vezetékes meghajtók vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Vízálló Led meghajtó, Led Driver Zf120A beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek 75 W-os tompítható LED-es meghajtó K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
A tompítható, 2. osztályú LED-es meghajtó a piacon a legkisebb 12V / 24V-os DC-vel tompítható LED-es meghajtó, az UL 8750 listáján. A sorozatvezérelt meghajtó 2. osztályba tartozik, és bármilyen szabványos MLV / izzólámpa TRIAC (első él) fényerő-szabályozó kapcsolóval való működésre tervezték . E ncased egy alacsony profilú bevont fém doboz, amely tartalmazza 2 knock-out, mindkét oldalon egy, a könnyű telepítést tesz lehetővé, amely megfelel az elektromos kódex előírásait.  
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat