Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > UL 2. osztályú tápegység > Asztali UL 2. osztályú tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Asztali UL 2. osztályú tápegység

Termék kategóriája Asztali UL 2. osztályú tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, UL 2. osztályú tápegység, 12 V-os tápegység beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek AC-DC tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Asztali UL 2. osztályú tápegység Szolgáltatók

A ZhenHuan 2. osztályú, asztali stílusú, egy kimeneti tápegységei a kimeneti teljesítménytartományt 3 watt és 100 watt között, a kimeneti áram tartományát pedig 100 és 5000 m között nyújtják . Az asztali 2. osztályú tápegységek három standard AC bemeneti opcióval vannak felszerelve: IEC320-C8, IEC320-C6 és IEC320-C14; led-világításban és háztartási készülékekben történő felhasználásra fejlesztették ki.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat