Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Akkumulátortöltő > Asztali töltő
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Asztali töltő

Termék kategóriája Asztali töltő vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Akkumulátortöltő telefonok, Akkumulátortöltő motorkerékpár beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Akkumulátortöltő 42V K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Asztali töltő Szolgáltatók

ZhenHuan`s vonal akkumulátortöltő tartomány kimenő teljesítmény 6 W 100 W jellemzői a magas szintű energiahatékonyságot VI és a megbízhatóság, gyors töltési funkcióval 18650 akkumulátorok és lítium-ion akkumulátorok, stb asztali változatai AC DC töltő fogad állandó feszültség és állandó áram üzemmód , mindegyik rendelkezésre áll 2 színű LED-es kijelzővel a töltési állapothoz (zöld és piros fény). A ZhenHuan hálózati töltő adaptereinek megoldásaiba beletartozik az I. és a II. Osztályú telepítés is, melyek IEC320-C8, IEC320-C6 és IEC320-C14 szabványos, három standard AC bemeneti opcióval vannak felszerelve.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat