Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Állandó feszültségű LED-meghajtók > 110-240V bemeneti műanyag tok LED-meghajtó
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

110-240V bemeneti műanyag tok LED-meghajtó

Termék kategóriája 110-240V bemeneti műanyag tok LED-meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Led Driver tápegység, Led Transformer beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Transzformátor 220 V - 12 V K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 110-240V bemeneti műanyag tok LED-meghajtó Szolgáltatók

Zhenhuan állandó feszültség üzemmódban vezetett vezető használatra műanyag ház IP20 szintű kizárólag beltéri használatra, fogadja s kimeneti teljesítmény tartományban 3 Watt 60 Watt. A sorozatvezérelt tápfeszültség-transzformátort 110 V-tól 240 V-ig terjedő univerzális bemeneti feszültség-tartományban alkalmazzák, és úgy tervezték, hogy megfeleljen az UL által elismert stílusú házaknak .
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat