Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tompítható 2. osztályú vezetékes meghajtók > 24 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

24 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó

Termék kategóriája 24 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Led Power Driver, Állandó feszültségű vezérlő beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Led tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 24 VDC Triac / Phase-Cut tompítható LED meghajtó Szolgáltatók

A ZHPOWER nem tompítható állandó feszültségű LED-es meghajtóinak sorozatai UL 8750-es stílusú házat kínálnak. Az UL által felsorolt ​​DC-led meghajtók 2. osztályúak és beltéri telepítésre alkalmasak. A 100 VAC-tól 277 VAC-ig terjedő univerzális bemeneti feszültséggel, valamint a 12 V és 24 V kimeneti feszültség opciókkal a sorozatmeghajtók tartalmaznak automatikus visszaállítást, túláram és rövidzárlat védelmet is.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat