Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > UL 2. osztályú tápegység
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

UL 2. osztályú tápegység

Termék kategóriája UL 2. osztályú tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 2. osztályú UL tápegységek, UL által felsorolt ​​tápegység beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Led karácsonyi könnyű tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
Ha UL cUL 2. osztályú AC-DC tápegységet keres, a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk a teljes 2-es osztályú energia transzformátor megoldásokat, amelyek kimeneti teljesítménye 4,2 W-tól 100 W-ig és azon túl, kimeneti feszültséggel és árammal 4,2 VDC-től 48 VDC-ig, 100 m-től 5000 m-ig terjedően. A fali csatlakozót és az asztali típusú 2. osztályú tápegységet úgy terveztük, hogy megfeleljen a biztonsági és a nemzetközi UL 1310 biztonsági szabványnak, és megfeleljen a legújabb VI. Szintű energiahatékonysági szabványnak is.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat