Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > UL 2. osztályú tápegység
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

UL 2. osztályú tápegység

Termék kategóriája UL 2. osztályú tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 2. osztályú tápegység, UL által listázott 12 V-os tápegység beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek 6. osztályú tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
Ha 2. osztályú AC-DC tápegységet keres, a ZhenHuan segíthet. Kínálunk a teljes 2-es osztályú energiamegoldásokat, amelyek teljesítménye 4,2 W és 100 W között van, és annál is nagyobb, a kimeneti feszültség és áram 4,2 VDC-től 48 VDC-ig, 100 m-től 5000 m-ig terjedhet. A fali csatlakozót és az asztali 2. osztályú tápegységet úgy terveztük, hogy megfeleljen a biztonsági és a nemzetközi UL 1310 tanúsítványnak, és megfeleljen a legújabb VI. Szintű energiahatékonysági szabványnak is.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat