Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Csatlakozó doboz vezető meghajtó > Alumínium tok csatlakozó doboz vezetõ meghajtó
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Alumínium tok csatlakozó doboz vezetõ meghajtó

Termék kategóriája Alumínium tok csatlakozó doboz vezetõ meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Led Lights világításvezetők, Led tompítható világítási meghajtók beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Tompítható LED világító meghajtók K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Alumínium tok csatlakozó doboz vezetõ meghajtó Szolgáltatók

A ZhenHuan alumínium tokja csatlakozódobozhoz vezetett meghajtója állandó feszültségű üzemmódban van, UL osztály 2 besorolással rendelkezik, és bármilyen szabványos MLV / izzólámpa TRIAC (élvonalbeli) dimmerkapcsolóval való működésre tervezték. A 12 V / 24 V-os meghajtót egy alacsony profilú alumínium házba beépítették, amelybe 2 kivezetéssel van felszerelve az egyszerű telepítés. Ez a tökéletes választás szekrényvilágításhoz, szalagfényekhez és különféle LED-es szerelvényekhez. A nagy teljesítménytényező és a 90% -os hatékonyság lehetővé teszi a vezető számára, hogy alacsony hőmérsékleten működjön.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat