Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Asztali hálózati adapterek
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

Asztali hálózati adapterek

Termék kategóriája Asztali hálózati adapterek vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 12 V-os hálózati adapter, Hálózati adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Kamera adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!
Több

5 ~ 12 Watt KS sorozatú asztali adapter

A ZhenHuan ac-dc tápegységeinek 3 W-tól 200 W-ig terjedő kimeneti teljesítménye különféle fali dugaszolható és asztali adapter-konfigurációkban kapható, hogy megfeleljen az Ön igényeinek. Az alacsony fogyasztású nemzetközi fali csatlakozó adapterektől a nagy teljesítményű asztali ac-dc hálózati adapterekig biztosítjuk, hogy külső tápegységeink többsége ne csak a jelenlegi VI. Szintű energiahatékonysági szabványoknak feleljen meg, hanem a globális biztonsági tanúsítványoknak is.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat