Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Asztali hálózati adapterek > 120 ~ 200 Watt KS sorozatú asztali adapterek
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

120 ~ 200 Watt KS sorozatú asztali adapterek

Termék kategóriája 120 ~ 200 Watt KS sorozatú asztali adapterek vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Magas PFC tápegység, Tápkapcsoló tápellátása beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek AC 100-240V tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 120 ~ 200 Watt KS sorozatú asztali adapterek Szolgáltatók

A VI. Szintű energiahatékonysággal és az ITEC / AV berendezések IEC / EN / UL 62368 biztonsági előírásainak való megfeleléssel a külső univerzális hálózati adapter 5 V és 36 V közötti kimeneti feszültséget fogad el, és 3 év garanciát vállal. Ezek a 120 W-os és 200 W-os sorozatú hálózati adapterek PC égésgátló anyagból készülnek, minden anyag megfelel a nemzetközi környezetvédelmi szabványnak. A túlfeszültség, a túláram és a rövidzárlat védelme szintén szerepel.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat