Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Tápegység irodai készülékekhez > 3D nyomtató tápegység
PRODUCT CATEGORIES
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

3D nyomtató tápegység

Termék kategóriája 3D nyomtató tápegység vagyunk szakosodott gyártók Kínából, a hőnyomtató tápegysége, pos tápegység beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek hp nyomtató adapter 32v K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 3D nyomtató tápegység Szolgáltatók

Ha érdekli a nyomtató bármilyen tápellátását, a ZhenHuan Group segíthet Önnek. Kínálunk 1: 1 biztonsági tanúsítvánnyal ellátott tápegységet és 100VAC-240VAC univerzális bemeneti feszültséget. Biztosíthatunk amerikai egyesült államokbeli EU AU KR CN váltóáramú csatlakozási lehetőségeket fali csatlakozó típusú adapterekhez , az IEC320-C8 váltakozó áramú bemeneti csatlakozóhoz, az IEC320-C6 és az IEC320-C14 típusú háromféle opcióhoz az asztali tápegységhez. Az OEM szolgáltatás is elfogadható lehet.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat