Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Állandó feszültségű LED-meghajtók > 120 V-os bemeneti kültéri névleges árnyékolható LED-meghajtó
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

120 V-os bemeneti kültéri névleges árnyékolható LED-meghajtó

Termék kategóriája 120 V-os bemeneti kültéri névleges árnyékolható LED-meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Vízálló Led meghajtók, Fázisra vágott tompítható LED-meghajtók beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Led mágneses transzformátor K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 120 V-os bemeneti kültéri névleges árnyékolható LED-meghajtó Szolgáltatók

A tompítható 2. osztályú meghajtó a piacon a leghatékonyabb 12V / 24V-os DC-vel tompítható LED-es meghajtók, az UL / cUL 8750 Class 2 osztályba sorolva. A soros állandó feszültségű vezeték meghajtója 2. osztályú, NEMA 3R szintű kültéri használatra, és bármilyen szabványos TRIAC (élvonal) fényerő-szabályozó kapcsolóval működik. Alacsony profilú bevonatos fémtokba (csatlakozódobozban) van beépítve, amelyben 2 kivezetés van, mindkét oldalon egy, hogy az elektromos kód követelményeinek megfelelő könnyű telepítést lehessen elvégezni.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat