Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Állandó feszültségű LED-meghajtók > 120 VAC-os bemenet beltéri, névlegesen tompítható LED-es meghajtóval
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

120 VAC-os bemenet beltéri, névlegesen tompítható LED-es meghajtóval

Termék kategóriája 120 VAC-os bemenet beltéri, névlegesen tompítható LED-es meghajtóval vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Világítótestek, Homályos Led tájvilágítási meghajtók beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Kereskedelmi világítás-tompítók illesztőprogramjai K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 120 VAC-os bemenet beltéri, névlegesen tompítható LED-es meghajtóval Szolgáltatók

A ZhenHuan állandó feszültségű üzemmódjában a TRIAC / Phase dimmerly led meghajtók fémből készült vasból készült házat használnak csatlakozódobozzal, IP20 szintű csak beltéri használatra, és a kimeneti teljesítménytartományt max. 100 Watt-ig fogadják el. A sorozatvezetésű transzformátor 120 V 60 Hz-es bemeneti feszültséget fogad el, és megfelel az ETL / cETL 2. osztályba tartozó FCC RoHS által felsorolt ​​stílusú házaknak és a magas PFC ≥0,95 3 éves garanciának.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat