Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Ms. Jane
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő
 Tel:86-0755-81461285 Email:power15@szzhpower.com
Home > Termékek > Állandó feszültségű LED-meghajtók > 120 V-os bemeneti beltéri névleges árnyékolható LED-meghajtó
Online szolgáltatás
Jane
Vegye fel a kapcsolatot most

120 V-os bemeneti beltéri névleges árnyékolható LED-meghajtó

Termék kategóriája 120 V-os bemeneti beltéri névleges árnyékolható LED-meghajtó vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Világítótestek meghajtói, Homályos Led tájvilágítási meghajtók beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Kereskedelmi világítás-tompítók illesztőprogramjai K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína 120 V-os bemeneti beltéri névleges árnyékolható LED-meghajtó Szolgáltatók

A ZhenHuan állandó feszültségű üzemmódban tompítható LED-es meghajtója fémvasalmú házat csatlakozódobozzal, IP20-szintű csak beltéri használatra, legfeljebb 100 Watt kimeneti teljesítménytartományt képes elfogadni. A sorozatvezetésű transzformátor 120 V 60 Hz-es bemeneti feszültséget fogad el, és az UL / CUL 2. osztályba sorolt ​​stílusú házak kielégítésére tervezték, 5 év garancia.
Kapcsolódó termékek listája

itthon

Phone

Skype

Vizsgálat