Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Deng Ms. Jane Deng
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Termékek

Home > Termékek > Fix dugaszadapterek

Fix dugaszadapterek

Termék kategóriája Fix dugaszadapterek vagyunk szakosodott gyártók Kínából, 5V DC adapter, Utazási dugasz adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Ul tápegység K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Fix dugaszadapterek Szolgáltatók

A VI. Szintű energiahatékonysággal és a nemzetközi biztonsági előírásoknak megfelelő külső AC-DC tápegység 100V és 240V közötti univerzális váltóáramú bemeneti feszültséget fogad el, és 3 év garanciát vállal . Ezek a 6. osztályú fali dugasz hálózati adapterek túlfeszültség, túláram és rövidzárlat védelmét tartalmazzák; az Egyesült Királyság brit EU AU KR AC Plugs opciókat biztosít Amerika, Kanada, Egyesült Királyság, Európa, Austraila és Dél-Korea számára.

Küldjön értesítést

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

Email:power07@szzhpower.com

Cím:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobil webhely

itthon

Phone

Rólunk

Vizsgálat