Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Deng Ms. Jane Deng
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Termékek

Home > Termékek > Külső AC DC adapter

Külső AC DC adapter

Termék kategóriája Külső AC DC adapter vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Tápegység 12V, AC DC adapter beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Kamera adapter K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Külső AC DC adapter Szolgáltatók

A ZhenHuan 3–200 W kimeneti teljesítménye a váltakozó áramú tápegységek kimeneti teljesítménye különféle fali plug-in és asztali adapter konfigurációkban áll rendelkezésre, hogy megfeleljen az Ön igényeinek. Alacsony fogyasztású nemzetközi fali csatlakozóinktól kezdve a nagy teljesítményű asztali AC-DC tápegységekig biztosítjuk, hogy külső tápegységeink többsége ne csak megfeleljen a jelenlegi energiahatékonysági VI. Szintű szabványoknak, hanem a globális biztonsági tanúsítványoknak is megfeleljen.

Küldjön értesítést

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

Email:power07@szzhpower.com

Cím:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobil webhely

itthon

Phone

Rólunk

Vizsgálat