Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Deng Ms. Jane Deng
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Termékek

Home > Termékek > Fényerőszabályzó, 2. osztályú led meghajtók

Fényerőszabályzó, 2. osztályú led meghajtók

Termék kategóriája Fényerőszabályzó, 2. osztályú led meghajtók vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Vízálló Led Driver, Led Driver Zf120A beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek 75W-os tompítható LED-meghajtó K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Fényerőszabályzó, 2. osztályú led meghajtók Szolgáltatók

A 2-es kategóriájú fényerőszabályzó a piac legkompaktabb 12 V / 24 V-os szabályozható LED-meghajtója az UL 8750 listájával. A sorozatvezérelt meghajtó 2. osztályú besorolású, és úgy van kialakítva, hogy bármilyen szabványos MLV / izzólámpa TRIAC (Leading edge) dimmer kapcsolóval működjön . E ncased egy alacsony profilú bevont fém doboz, amely tartalmazza 2 knock-out, mindkét oldalon egy, a könnyű telepítést tesz lehetővé, amely megfelel az elektromos kódex előírásait.  

class 2 led driverled driver junction box

Küldjön értesítést

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

Email:power07@szzhpower.com

Cím:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobil webhely

itthon

Phone

Rólunk

Vizsgálat