Kommunikál a szállítóval? Támogató
Jane Deng Ms. Jane Deng
Mit tehetek önért?
Csevegj most Kapcsolatfelvevő

Shenzhenshi Zhenhuan Electronic Co Ltd

Termékek

Home > Termékek > Állandó feszültségű led meghajtók

Állandó feszültségű led meghajtók

Termék kategóriája Állandó feszültségű led meghajtók vagyunk szakosodott gyártók Kínából, Led Panel Light Driver, Led Downlight Light Drivers beszállítók / gyári, nagykereskedelmi kiváló minőségű termékek Led lineáris fényvezérlők K + F és a gyártás, mi a tökéletes vevőszolgálat és műszaki támogatás. Várom az együttműködésedet!

Kína Állandó feszültségű led meghajtók Szolgáltatók

A ZhenHuan állandó feszültségű led meghajtója triac / fázisvágású, szabályozható led meghajtókat biztosít kül- és beltéri használatra, nem szabályozható led meghajtókat és műanyag tokos led meghajtókat . A sorozatvezérelt meghajtó tápegységei állandó feszültségü üzemmódúak és 2. osztályúak, UL által felsorolt ​​és UL által elismert stílusú házakat kínálnak .

Constant Voltage Led DriversLed Panel Light Driver

12V Led Driver Transformers

Küldjön értesítést

Tel:86-189-48752180

Fax:86-0755-81461215

Mobiltelefon:+8618948752180

Email:power07@szzhpower.com

Cím:8-9 Floor, Building 2, Fengxing Lane No.1, Fenghuang First Industrial Zone, Fuyong St., Baoan Dist., Shenzhen, Guangdong, China, Shenzhen, Guangdong

Mobil webhely

itthon

Phone

Rólunk

Vizsgálat